ZOBACZ
NASZE PROMOCJE !!!
Masaże ciała

Masaż ciała to forma oddziaływania na organizm człowieka, za pomocą której wykorzystuje się bodźce mechaniczne różnego rodzaju, głównie w postaci ucisków, uderzeń lub wibracji na tkanki. Wywołuje odczyny fizjologiczne i następuje zrównoważenie energii witalnej w organizmie, działa leczniczo, profilaktycznie, relaksująco lub kosmetycznie.

Masaż jest dzieleniem się dotykiem, który przenika głęboko do mięśni, kości i narządów wewnętrznych, a dobrze wykonany przenika nawet do naszej istoty. Działa niezwykle relaksująco, rozluźniająco jak i leczniczo.

Gabinet BeautifulSkin poleca:

  • masaż klasyczny,
  • masaż gorącymi kamieniami,
  • masaż świecami "Lomi Lomi",
  • masaż stemplami.

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny działa na organizm miejscowo i ogólnie. Działanie lokalne polega na wytwarzaniu ciepła poprzez tarcie, które z kolei wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych. Większy przepływ krwi przez mięśnie przyspiesza dostarczenie do nich substancji odżywczych, a jednocześnie usprawnia wydalanie produktów przemiany materii. Działanie ogólne masażu dotyczy stymulacji układu nerwowego. Do technik wykorzystywanych w masażu klasycznym zaliczamy: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wibrację, roztrząsanie i wyciskanie. W zależności od rodzaju zastosowanych technik, masaż może wpływać na układ nerwowy uspokajająco ( głaskanie) lub pobudzająco (ugniatanie, oklepywanie).

Dodatkowo masaż klasyczny przyczynia się do usuwania z powierzchni skóry obumarłych komórek, zwiększa zdolność mięśni do pracy i zwiększa ich napięcie, zwiększa wchłanianie substancji odżywczych oraz przyspiesza usuwanie zbędnych produktów przemiany materii i toksyn. Wpływa pozytywnie na psychikę, daje ukojenie nerwom i usuwa uczucie zmęczenia.

Można go wykonać jako masaż:

  • częściowy (do 30 min.),
  • całkowity (60 min.).

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem relaksującym. Przywraca spokój, odpręża, redukuje stres, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, redukuje zmęczenie, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Łączy w sobie zalety masażu ze szczególnymi właściwościami wulkanicznych kamieni bazaltowych. Przywraca harmonię ciała i umysłu, powoduje przypływ pozytywnej energii.

MASAŻ ŚWIECAMI "LOMI-LOMI"

Masaż Senses Bruno Vassari to ekskluzywna technika relaksu, oparta na klasycznym masażu hawajskim Lomi Lomi, który charakteryzuje się rytmicznymi ruchami dłoni i przedramion. Jego głównym zadaniem jest osiągnięcie harmonii między duchem i ciałem, eliminacja toksyn i nagromadzonego stresu.

ZOBACZ FILM O MASAŻU PŁONĄCYMI ŚWIECAMI:

MASAŻ STEMPLAMI

Masaż stemplami Bruno Vassari opiera się na znanej technice masażu ajurwedyjskiego pochodzącego z Indii. Ajurweda to najstarsza, holistyczna metoda relaksacji znana na całym świecie, która wiąże się z utrzymaniem równowagi między ciałem i duszą. Masaż stemplami z winogron pozwala zrelaksować umysł, wyciszyć duszę oraz pozbyć się złej energii.

Poza tym pomaga odpocząć zmęczonym mięśniom, poprawia cyrkulację krwi, silnie odtoksycznia. Polecany jest dla osób zmęczonych, zestresowanych, spiętych, ale jednocześnie wskazany jest przy problemach z cellulitem oraz suchością skóry ciała i twarzy.

ZOBACZ FILM O MASAŻU STEMPLAMI:

 

 
Specjalna oferta
tylko na
Newsletter

Copyright © 2012 Marcin Wagner
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved
 
Katalog Stron|Katalog stron|Katalog SEO|Katalog int24