ZOBACZ
NASZE PROMOCJE !!!
Pielęgnacja stóp
 Stopy niosą nas przez całe życie. To właśnie na nich opiera się cały ciężar naszego ciała. Z tego powodu bardzo ważna jest prawidłowa i systematyczna ich pielęgnacja. Jest to istotne nie tylko dla naszej urody i dobrego samopoczucia, ale również dla naszego zdrowia. Stopy są w stanie powiedzieć bardzo wiele o człowieku, o tym jaki tryb życia prowadzi, co mu dolega oraz jaka jest jego zdrowotna kondycja. Piękne zadbane stopy są ważnym elementem urody. Pobudzają one wyobraźnię oraz przyciągają wzrok innych ludzi. Aksamitna i gładka skóra stóp daje nam poczucie komfortu i świeżości. Dodaje również powabu i pewności każdej kobiecie, a także podkreśla dbałość o swój wygląd każdego eleganckiego mężczyzny.

Do zabiegu pedicure stosujemy wszelkiego rodzaju jednorazowe akcesoria (japonki, separatory, tarki pilniki, ręczniki itd.)

Zabiegi jakie oferujemy w naszym gabinecie dla pielęgnacji stóp to:

PEDICURE KOSMETYCZNY:

Polega na starciu zgrubiałego naskórka z pięt, opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci. Pedicure kosmetyczny kończymy pomalowaniem paznokci i wmasowaniem kremu odżywczego.

PEDICURE SPA:

To niezwykle odprężający zabieg, w którym po wykonaniu pedicure kosmetycznego wykonujemy delikatny peeling stóp. Dzięki temu usuwamy zrogowaciały naskórek o raz nadajemy stopom delikatności i gładkości. Następnie stopy poddawane są relaksującemu masażowi stóp i ciepłej kąpieli w parafinie. Na zakończenie zabiegu wmasowujemy bogaty w składniki nawilżające krem, który utrwala efekt zabiegu.

KĄPIEL STÓP W PARAFINIE:

Jeśli Twoje stopy są suche i zniszczone warto wykonać ten zabieg. Efekt widoczny jest natychmiast. Kąpiel parafinowa regeneruje i wygładza szorstki naskórek, przeciwdziała wysuszaniu stóp.

MASAŻ STÓP:

Jeśli pragniesz, aby skóra stóp była gładka, miękka i delikatna – polecamy odżywczo- natłuszczający masaż stóp. Masaż działa również relaksująco.

 


 

 
Specjalna oferta
tylko na
Newsletter

Copyright © 2012 Marcin Wagner
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved
 
Katalog Stron|Katalog stron|Katalog SEO|Katalog int24