ZOBACZ
NASZE PROMOCJE !!!
Kosmetyczne oczyszczanie skóry

Oczyszczanie skóry to jeden z podstawowych zabiegów wykonywanych w salonie urody. Polega na usunięciu różnych zanieczyszczeń skóry, takich jak: zaskórniki, drobne krostki. Dzięki zabiegowi nasza skóra lepiej przyswaja wszelkiego rodzaju preparaty pielęgnacyjne tj. kremy, maseczki, „eliksiry młodości” – serum. Poza tym wygląda znacznie ładniej, zdrowo i świeżo.

BeautifulSkin gabinet fotoepilacji i estetyki proponuje szeroki wachlarz zabiegów oczyszczania, które dopasowywane są indywidualnie do potrzeb każdej skóry przez profesjonalnie przeszkolonych kosmetologów. Cały zabieg odbywa się w sterylnych warunkach, przy użyciu jednorazowych artykułów higienicznych (np. rękawice, ręczniki itd.). Skóra po zabiegu jest prawidłowo dezynfekowana (odpowiednia aparatura i środki dezynfekcyjne), następnie nakładana jest kojąca, bądź regulująca łojotok maseczka.

Oczyszczania mogą zostać wykonane bezboleśnie za pomocą komputerowego urządzenia do kawitacji: HERKIN SKIN SCRUBBER.

KAWITACJA – PEELING KAWITACYJNY

Ultradźwięki o określonej częstotliwości drgań indukują falę elastyczną. Fala ta w obecności toniku rozpylonego na powierzchni skóry, tworzy mikroskopijne pęcherzyki cieczy wypełnione rozrzedzonym gazem. Pod wpływem drgań ultradźwiękowych pęcherzyki ulegają nagłemu poszerzeniu, a następnie dochodzi do ich gwałtownego zapadnięcia - implozji. W krótkim czasie - rzędu mikrosekund - na niewielkiej przestrzeni uwalnia się duża ilość ciepła i znacznie rośnie ciśnienie. W efekcie dochodzi do rozbijania martwych komórek warstwy rogowej skóry, bez jakichkolwiek uszkodzeń komórek znajdujących się w głębszych warstwach. Zjawisko to nazywamy kawitacją.

Zastosowanie:

  • bezbolesne i dokładne oczyszczenie skóry twarzy, szyi, dekoltu,
  • Herkin – to urządzenie pomocne w leczeniu trądziku (uwalnia pory od nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych, sterylizuje obszar poddany zabiegowi),
  • usuwa martwe komórki skóry, wzmacnia metabolizm komórkowy skóry,
  • rozjaśnia przebarwienia, plamy pigmentacyjne.
 
Specjalna oferta
tylko na
Newsletter

Copyright © 2012 Marcin Wagner
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved
 
Katalog Stron|Katalog stron|Katalog SEO|Katalog int24